Персони

БІЛАН Володимир – завідувач художньо-постановочної частини

АВРАМЧУК Дмитро – заступник завідувача

ДУБРОВСЬКА Ніла – художник-скульптор

ПЕТРОВСЬКИЙ Станіслав – художник-оформлювач театралізованих вистав
Закінчив КДІДПМД ім. М. Бойчука (1980 р.).
Член НСХУ,  художник-постановник низки вистав.
У Національній опері України – поновлення декорацій до опери Пучіні «Богема», (2007 р.), художник-постановник опер "Служниця-пані" Дж. П. Перголезі та "Джанні Скіккі" Дж. Пуччіні (2016 р.).
У Національному академічному театрі оперети – сценографія вистав «Ніч у Венеції» (2005р.), «Маріца», (2006 р.), «Фіалка Монмартра».
У Дніпропетровському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка – декорації та костюми  до оперети І. Кальмана «Сільва», (2007 р.),
вистави «Лускунчик» за Гофманом (2010 р.), «Майська ніч» за М. Гоголем (2011 р.), «Кайдашева сім’я» за І. Нечуєм-Левицьким (2012 р.), казка «По щучому велінню» Кропивницького (2012 р.), «Шалене кохання Гетьмана»  В. Веретенникова (2013 р.), та інші.
Розробив ескізи декорацій до нереалізованого проекту опери Верді «Фальстаф», (2009 р).


Служба постановочного освітлення

САМАРЕЦЬ Ігор, художник з освітлення – начальник служби
БОЛЬБОТЕНКО Віталій 
ВОЙТЕНКО Сергій 
ГРУШОВЕНКО Сергій 
КЛОПИНСЬКИЙ Олег 
КОВАЛЬОВА Наталія 
КОВТУН Олег 
КОЗЛОВ Іван 
ЛАЗЕБНІКОВ Олександр
ЛИМАР Петро 
ЛИМАР Таїсія
НЕЧИПОРЕНКО Андрій 
ОСАВОЛЮК Петро 
ПАНЧЕНКО Григорій 
ПЕТРАНЮК Валентина 
РИЖЕВСЬКИЙ Дмитро 
САНАК Олександр 
СТАНКЕВИЧ Андрій 
ФІЛАЄВА Олена 
ФОКІН Вячеслав 
ХИЖНЯК Андрій 
ШМІЛО Денис 
ШОРОХОВ Андрій 
ЩЕРБАКОВА Любов 
ЯКУБОВИЧ Станіслав 

Машинно-декораційна служба

ТИХИЙ Валерій, начальник служби
АКСЬОНОВ Іван 
БІЛОУС Володимир 
БІЛОШИЦЬКИЙ Олександр 
БОБРОВСЬКИЙ Сергій 
БОБРОВСЬКИЙ Юрій 
БОЙКО Олександр 
БУЧКОВСЬКИЙ Ігор 
ГЕБДОВСЬКИЙ Микола 
КОВАЛЬ Володимир 
КУРІН Сергій 
КУРМАЧОВ Борис 
КУЧЕРЕНКО Дмитро 
МАРТИНЮК Максим 
МРИНСЬКИЙ Микола 
НЕЗАМАЙ Олег 
ПАЛАМАРЧУК Андрій 
ПОНОМАРЕНКО Іван 
САВЕНКО Віктор 
СВІДЕРСЬКИЙ Роман 
СІНЕРУК Анатолій 
ФОКІН Ігор 
ХЛІСТОВСЬКИЙ Валерій 
ХУЖКО Костянтин 
ЧЕХМИЗА Олександр 
ЧОРНИЙ Олег 
ШАХОВСЬКИЙ Ярослав 
ЮШКО Роман 

Костюмерна служба

ШИКЕРО Ольга, начальник служби
РОМАНЕНКО Юрій, начальник дільниці сценічного взуття
САХНО Оксана, начальник дільниці чоловічих костюмів
ХОДАКІВСЬКА Майя, начальник дільниці жіночих костюмів
БАТАЄВА Ольга 
БІЛОШИЦЬКА Олена 
ВЛАСЕНКО Наталія 
ВОРОНЕНКО Валентина 
ГОЛОТА Ліана 
ДАЦЕНКО Наталія 
ІВАНЕНКО Євгенія 
КАРАЧЕВСЬКА Марія
КАРПЕНКО Тамара 
КОВАЛЕНКО Елліса
КОСЕНКО Людмила 
ЛЕОНОВИЧ Віра 
МАЗУР Світлана 
МАНГУШЕВА Світлана 
МІСКОВЕЦЬ Валентина 
МОЙСЕЄНКО Ірина 
НОВОСЬОЛОВА Ірина 
ПОЛУНІНА Галина 
ПОТЕМКО Надія 
РОМАНЕНКО Наталія 
РОПАЛО Наталія 
ФАРАОНОВ Павло 
ФАРАОНОВА Наталія 
ЧЕРНЕНКО Наталія 
ЧУМАК Валентина 
ШКУРАТОВА Галина 
ЯВОРСЬКА Богдана 

Гримерна служба

НАУМОВА Ганна, художник-гример (начальник служби)
БЕЛЕЦЬКА Ніна 
ВАНТУЛА Зінаїда 
ДЕЛІКАТНА Ольга
ДІДОВЕЦЬ Вікторія 
ЖУКОВА Юлія
ІЛЛІЧ Ольга 
КОСОВА Тетяна 
МАТВЕЄВА Ольга 
НЕЗАМАЙ Тетяна 
СУЩУК Наталія
ТІЩЕНКО Наталія 
ШЕВЧУК Альона 
ШИШКІНА Юлія

Меблево-реквізиторська служба

ГРИЩЕНКО Сергій, начальник служби
ВЯЗЕМСЬКА Тамара 
ГРИЩЕНКО Наталія 
ДМИТРЕНКО Денис 
КИРИЧУК Андрій 
КЛИМЕНКО Володимир 
КОРНІЄНКО Аркадій 
ЛЯШЕНКО Сергій 
РОЩЕНКО Ніна 
САМОЙЛЕНКО Олександр
СЕМЕНЮК Валентина 
СЕРБІН Олег 
ТОДЄРИЦА Євген 
ЧЕРНЕНКО Сергій 
ЯНЧЕВСЬКИЙ Юрій

Художньо-декораційний цех

ФАДЄЄВ Олександр, художник-декоратор (начальник цеху). Заслужений працівник культури України.
КОНДЯ Лариса, заступник начальника цеху
ГАРКАВКО Маргарита
ЗЕЛІНСЬКА Оксана 
ІСАКОВ Єгор 
КОВАЛЬЧУК Юлія 
КОНДЯ Валентина 
КУДЕЛЯ Іван 
МІЩЕНКО Іван 
МОТОРНИЙ Ігор 
МУСІЮК Катерина 
ОЛІЙНИК Ярослав 
СКОРИК Мілана 
ФАДЄЄВА Світлана 

Бутафорська дільниця

ГОЛОБОРОДЬКО Тамара, начальник дільниці
МАЄВСЬКА Олена, заступник начальника дільниці
БОЙЧУК Надія 
БУТЕНКО Дмитро 
ГАБЛІН Сергій 
КОХАНІЙ Олександр
НИКИТЕНКО Оксана 
ПЕЧИКІНА Любов 
РИКУНЬ Ігор 
ШТЕФАН Ніна 

Столярна дільниця з виготовлення декорацій

ТОРБЕНКО Роман, начальник дільниці
АВВАКУМОВ Анатолій
ГУРИНЕЦЬ Володимир 
МЕЛЬНИЧУК Микола 
ТОРБЕНКО Іван 

Цех по виготовленню театральних костюмів

ІСАКОВА Наталія, начальник цеху
ДЗЮБЕНКО Наталія, заступник начальника
АНТОНЕНКО Варвара 
АРАКЕЛЯН Ірина 
БИКОВА Олена
БІЛАН Світлана 
ВИНОГРАДОВА Алла 
ВОЗЖИНА Єлизавета 
ВОЙЦЕХІВСЬКА Алла 
ГАЛИЧ Ірина 
ДЗЮБАН Світлана 
ДОРОФЕЄВА Тетяна 
ДРУЖЕРУЧЕНКО Олена 
ЄРЕМЕНКО Віра 
ІЛЛІНА Людмила 
КОВМІР Наталія 
КОПА Тетяна 
КОРЖ Валентина 
КУЗЬМІНА Тетяна 
КУЛИК Світлана 
КУРАПОВА Лариса 
ЛЕВКОВСЬКА Анастасія 
ЛЕВКОВСЬКА Євгенія 
МАКСИМЕНКО Ольга 
МАРЧЕНКО Ольга 
МИРОНЕНКО Любов 
НЕМИРОВИЧ Лілія 
НИКИФОРУК Валентина 
ОСИПОВА Ірина 
РУДИК Ольга 
СИДОРЧЕНКО Тетяна 
ТЕТЯНЕНКО Віра 
ФРАНЧУК Марина 
ХОМЕНКО Альона 
ХОМЕНКО Валентина
ХОМЕНКО Наталія 
ЧЕМЕРИС Наталія 
ШАПОВАЛОВА Тетяна 
ШАХОВЕЦЬ Ірина 
ШПАК Оксана 
ЩЕРБАКОВА Світлана 
ЮЗКЕВИЧ Сергій 
ЯКИМЧУК Тамара 
ЯКОВЧУК Микола 

Взуттєва дільниця

ЗАВАДСЬКИЙ Ігор, начальник дільниці
БАРДАШЕВСЬКИЙ Андрій 
ЗАПОВІТРЯНА Антоніна 
КОНОПЛЯСТИЙ Михайло 
КУЗЬМЕНКО Ольга 
ЛАБУНСЬКИЙ Валерій 
МОВЧАН Віктор 
МОВЧУН Галина 
НОВИЦЬКИЙ Віктор 
ЧЕРНІЄНКО Лариса 
ШКОМЕРДЯКА Наталія 

Служба вогнезахисного просочування та ремонту декорацій

КОНОВАЛ Сергій, начальник служби
МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир, заступник начальника служби
ВАСИЛЕНКО Віктор 
ЛУНЬКО Олена 
МЕЛЬНИЧЕНКО Світлана 
ХРУЦЬКА Людмила
ЧЕРНИШ Валентина 

2935