Upcoming shows

Ballet-fairy tale in 2 acts
Beginning: 2.11.2019 - 12:00
Completion: 14:00
The Nutcracker
Pyotr Tchaikovsky
The Nutcracker

За ініціативи прем’єра балету Олександра Стоянова 2 листопада о 12:00 на сцені Національної опери України  пройде благодійна вистава –  «Лускунчик».

 

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА
Стилістика, орфографія та пунктуація збережені

 

 

Третій рік поспіль зірка світового балету Олександр Стоянов проводить благодійну виставу «Лускунчик»!
 
За ініціативи прем’єра балету Олександра Стоянова 2 листопада о 12:00 на сцені Національної опери України третій рік поспіль пройде благодійна вистава –  «Лускунчик». Головні партії Лускунчика та Клари в балеті танцюватимуть солісти Микола Городиський та Анастасія Гурська. 
 
Як й в минулі роки, всі виручені кошти від продажу квитків будуть спрямовані в благодійний фонд «Інтер – дітям».
 
Нагадаємо, у 2017 році прем'єр Національної опери України Олександр Стоянов передав 90 тис. гривень благодійному фонду «Інтер – дітям», який збирав гроші на придбання апарату штучної вентиляції легень для маленьких пацієнтів «Охматдиту». У лютому 2018 році фонд відправив у «Охматдит» життєво важливе обладнання.
 
У 2018 році Олександр Стоянов разом з телеканалом «Інтер» передали благодійному фонду «Інтер – дітям» 148 тисяч гривень на створення та обладнання палат для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Це істотно скоротило чергу на лікування дітей. 
 
 
Про виставу: 
 
Балет «Лускунчик» –  це балет поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це – містична історія про прекрасного принца, якого зачарували в потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти Мишачого короля.
 
Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково залишається після вистави. Й ще довго зберігає ці спогади в своїй душі, згадуючи про цю чарівну казку.
 
Лібрето: за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король»: Маріуса Петіпа
Хореографія: Валерія Ковтуна
 
 
ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА
Стилістика, орфографія та пунктуація збережені