Афіша театру

Балет на 1 дію
Початок: 10.06.2022 - 17:00
Завершення: 18:30
Широко заплющені очі
Йоаганн Себастьян Бах, Фредерік Шопен
Широко заплющені очі
Прем'єра балету відбулася 21 жовтня 2021 року
на І Міжнародному фестивалі Ballet UA

Постановник балету Віктор Іщук:

«Вистава безсюжетна: це декілька історій про кохання, кожна з них має свій окремий сенс. Спектакль складається із сольних, дуетних та кордебалетних номерів, кожен з них перекликається одне з одним та пов’язує усі історії в одну. - каже хореограф - Розповісти ці історії мене надихнув фільм Стенлі Кубрика «Із широко заплющеними очима», адже складно сказати, про що конкретно він знятий. Він концентрується на людських взаєминах.

У балеті лунає музика Йоганна Себастьяна Баха, Фредеріка Шопена та Сергія Рахманінова. Лейтмотив - Goldberg Variations Баха.

Окрім танцівників, музиканти також беруть участь у перформансі. Вони є живою декорацією під час спектаклю: з одного боку сцени знаходитиметься квартет зі скрипки, альту, віолончелі та контрабасу, а з іншої - рояль.

Я дуже довго думав над цим проектом, років 10, мабуть. Після того, як я станцював хореографію Едварда Клюга та Родена Дуайта, я відчув себе артистом сучасного жанру, адже це широке поле для переосмислення усіх можливих видів та напрямів танцю».

 

 

У виставі беруть участь:

Тетяна Койчуренко (скрипка)
Полiна Круглова (альт)
Iрина Сидоренко (вiолончель)
Андрiй Мельник (контрабас)

Габріела Ліна Магальяш (фортепіано)

 

 

 

  • Гольдберг - варіації:
  • ГІДЗІЛЬ Катерина
  • ГОЛУБОВСЬКА Дар'я
  • ІВАНЧЕНКО Діана
  • ЛАНЧУК Яна
  • ШЕВЧЕНКО Олена