Афіша театру

Концерт на 2 відділи
Початок: 7.04.2018 - 19:00
Завершення: 21:00
Квітка Цісик
Квітка Цісик
Ювілейний благодійний концерт, присвячений 65-річчю від дня народження американської співачки з українським серцем
ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАТОРІВ ЗАХОДУ
 
 
«КВІТКА» продовжує своє життя, рятуючи жінок України!
 
Цей ювілейний благодійний концерт, присвячений  65-річчю з дня народження американської співачки з українським серцем  - Квітці Цісик.
 
У концерті братимуть участь:
Брія Блессінг та Людмила Фесенко з США,
Володимир Горянський та Рима Зюбіна,
Кирило Стеценко та Алекс Гутмахер, США
Neo ballet Ольги Семьошкіної,
Кіра Мазур, гурти «Антитіла» та «Каблуками по бруківці» 
 
Також глядач вперше побачить уривок з прем’єрної вистави «КVІТКА».
Вінницького театру ім. М. К. Садовського та з музичного монологу-притчі «Я – КВІТКА» за участю актриси театру ім. Івана Франка, лауреата театральної премії «Київська пектораль», лауреата міжнародних конкурсів вокалістів – Вікторії Васалатій.
 
Ведучий - Олексій Богданович
Режисер – Володимир Борисюк
 
Важлива складова концерту - оригінальні голосові фонограм Квітки Цісик та унікальне архівне відео.
 
Вона була на батьківщині лише раз. 1993-го. Через п`ять років американська співачка українського походження Кейсі Цісик відійшла у засвіти, не доживши до свого 45-річчя п`ять днів. Її добре знала і чула вся Америка, американці навіть підрахували, що голос Квітки Цісик лунав 22 мільярди разів в різних радіоефірах, з екранів кінотеатрів, на телебаченні. Згодом вона прийшла і до нас - унікальним колоратурним сопрано зазвучали у її виконанні «Два кольори», «Я піду в далекі гори», «Чорнобривці»… Коли вслухаєшся в її тонкий, чистий та прозорий голос, де лише легкий акцент видає закордонну співачку, - кожного разу відкриваєш її по-новому, а її пісня надихає. У цих піснях – вся Квітка Цісик: емоційна, сильна, вольова. Ця сила духу передається всім, і її голос неможливо не слухати. Якась космічна скорбота і туга, яка так властива українському народу, розлита у її піснях.
 
Україно-Американський благодійний проект «Незабутня Квітка», присвячений Квітці Цісик, започаткований продюсером українського походження Алексом Гутмахером у США в 2007 р. та реалізується за сприяння Української Американської Координаційної Ради. Оскільки усі жінки сім’ї Цісиків померли від страшного діагнозу – раку грудей (в 1994 р. – мати Іванна, у 1998 р. – Квітка Цісик, у 2003 р. – сестра, піаністка Марія), -  усі концерти проекту проводяться як соціально-благодійні. Тож, традиційно кожний захід проекту «Незабутня Квітка» є не тільки культурно-мистецьким, освітнім, а перш за все – благодійним. Частина коштів від продажу квитків на заходи завжди перераховується в онкоцентри - для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Найвагомішим результатом з часу започаткування проекту у 2007 р. стало придбання пересувного мамографа  для Вінниччини, який  має назву КВІТКА.
 
Під час концерту 7 квітня буде здійснена основна місія проекту - передача 100 000 грн. для придбання пересувного мамографа «КВІТКА» для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Київської області.