Афіша театру

Концерт на 2 відділи
Початок: 27.07.2018 - 19:00
Завершення: 21:00
The Orchestra of the Americas
 The Orchestra of the Americas

 

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ Orchestra of the Americas:

 

Вперше в Україні відбудеться наймасштабніший музичний проект, який вже підкорив мільйони людей – Оркестр країн Америки та Європи (Orchestra of the Americas), який об'єднав 110 кращих віртуозів оркестрового мистецтва з усього світу!
Девіз проекту: Прагнути! Об'єднувати! Змінювати!
Orchestra of the Americas – симфонічний оркестр світового класу під керівництвом художнього керівника Пласідо Домінго, який об’єднав обдарованих молодих музикантів з 26 країн Західної півкулі.
Оркестр країн Америки з шаленим успіхом провів понад 350 концертів з часу свого інавгураційного туру в 2002 році, виступаючи на іменитих сценах: від престижних концертних залів Європи, Північної та Південної Америки - до майданчиків під відкритим небом, які, в свою чергу, нечасто асоціюються із симфонічною музикою.
Його звучання доносить мистецтво через живі виступи, телевізійні проекти, радіопередачі, CD-записи, друковані видання та документальні фільми.
Місія оркестру полягає в тому, щоб надати можливість молодим талантам змінювати життя по всій Америці та за її межами. YOA став міжнародним брендом, залучаючи відомих діячів мистецтва, таких як: Йо-Йо Ma, Пакіто Д'Рівера, Пласідо Домінго, Філіп Ґласс - у життя молодих музикантів і слухачів.
Вперше в Україні прозвучать шедеври класичної музики латиноамериканських композиторів, таких як: Ейтор Вілла-Лобос, Самуель Барбер, Аарон Копленд, Карлос Чавес, а також фортепіанний концерт неперевершеного Петра Чайковського.