Афіша театру

Балет на 1 дію
Початок: 7.10.2018 - 19:00
Завершення: 21:00
Пахіта
Людвіг Мінкус

Інформація надана прес-службою Катерини Ханюкової

 

Солістка британського балету Катерина Ханюкова виступить у Національній опері України!

Балетна осінь буде яскравою: після довгої перерви в Києві виступить Катерина Ханюкова - солістка всесвітньо відомої трупи English National Ballet. 

Балерина візьме участь лише у двох балетних виставах. 7 жовтня разом з артистами Національної опери України вона танцюватиме у легендарних балетах «Пахіта» і «Шехеразада». Партнером Ханюкової на сцені буде відомий прем'єр Паризької Опери - Франсуа Алю.

Один вечір - два світи класичного танцю. Гран-па з «Пахіти» Петіпа - це віртуозна балетна техніка і маштаб царських часів. «Шехеразада» Фокіна - емоції та смілива пластика 20 століття. Вперше ці спектаклі пройдуть у Києві за участю світових зірок.

Катерина Ханюкова, рідкісний гість у рідному Києві, запам'яталася глядачам в балетах «Попелюшка» і «Дон Кіхот». З 2014 року Катерина - солістка Англійського національного балету Англії і улюблениця британських критиків, номінантка на премію National Dance Awards. «Її танець музичний, красномовний, елегантний», - пише Financial Times. Володарка золотих медалей на міжнародних конкурсах, Ханюкова з віртуозною легкістю танцює класику та сучасні балети європейських та американських хореографів. Нещодавно балерина дебютувала в головній ролі в балеті легендарного Джермо Роббіна «The Cage» і отримала захоплені відгуки в британській пресі.

Арансуа Алю - вихованець французької школи, він досяг високого рангу в кар'єрі вже у 20 років. А сьогодні преса виділяє техніку, мужнє виконання та яскраву індивідуальність артиста і  порівнює його танець з торнадо, який Паризька опера не бачила вже давно.

У Києві вперше Франсуа Алю виконає партії Люсьена в "Пахіті" і Золотого раба у "Шехеразаді".

 
 
Інформація надана прес-службою Катерини Ханюкової