Афіша театру

Концерт на 2 відділи
Початок: 24.11.2018 - 19:00
Завершення: 21:30
Володимир Малахов та зірки світового балету
Володимир Малахов та зірки світового балету
Інформація надана прес-службою Володимира Малахова
 
 
Легенда балету Володимир Малахов збере у Києві зірок світового балету!
 
Цієї осені легендарний танцівник та хореограф Володимир Малахов відсвяткує у Києві ювілейний творчий вечір і збере на одній сцені видатних артистів.
24 листопада віртуози балету з усього світу - від Хорватії до Японії - дадуть масштабний концерт в Національній Опері України імені Т. Г. Шевченко і покажуть унікальну програму сучасного і класичного танцю.
 
Володимир Малахов - український артист, визнаний кращим танцівником ХХ століття. Він був запрошеною зіркою у провідних театрах Нью-Йорку, Берліну, Відню, Штутгарту. Керував балетними трупами Берліна і Токіо.
 
У Києві Володимир регулярно ставить спектаклі для студентів Київського хореографічного училища. А тепер влаштує по всій країні грандіозний балетний концерт за участю своїх друзів і колег - світових зірок танцю.
 
За його ініціативою Київ вперше побачить роботи відомого японського хореографа Тору Шімазакі. Шімазакі ставив балети на сценах Європи, США і Японії, створював хореографію для мюзиклів, працював з «Cirque du Soleil». В Україну він приїде разом зі своєю трупою і покаже дві сучасні постановки. Перша, «For James» - легкий і грайливий балет на музику Бетховена, абстракція про діалог тіла, часу і звуку. Друга, «In the blink of an eye» на музику Radiohead і Тома Вейтса, покаже, як швидко змінюється світ навколо нас.
 
На сцену також вийде сам Володимир Малахов. Разом з японською балериною і хореографом Емі Харіямой вони представлять унікальне бачення мініатюри «Вмираючий лебідь» на музику Сен-Санса.
 
Привітати артиста з ювілеєм приїдуть зірки Берлінського державного балету Ксенія Овсянік і Діну Тамазлакару. До них приєднаються танцівники з Хорватії - Гілем Гамейро Алвес (Guilherme Gameiro Alves) і Іва Вітіч Гамейро (Iva Vitić Gameiro), артисти з Паризької опери Алессіо Карбоне (Alessio Carbone) і Летиція Пужоль  (Laetitia Pujol), а також українська прима Олена Філіп'єва і прем'єр Микита Сухоруков. Разом вони покажуть номери із знаменитих класичних і сучасних балетів.
 
У святковій програмі Володимира Малахова кожен глядач зможе відкрити танець з нової для себе сторони. І захопитися майстерністю легендарних артистів на чолі з найкращим танцівником ХХ століття.
 
 
Інформація надана прес-службою Володимира Малахова