Upcoming shows

Ballet in 2 acts
Beginning: 18.10.2019 - 19:00
Completion: 21:00
Children of the Night
Children of the Night
Хореографія і постановка: Олександр Абдукарімов
Музика: Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер

ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАТОРІВ ВИСТАВИ:

17-18 березня на сцені Національної опери України - світова прем'єра балету «Children of the Night», створеного спеціально для українських зірок балету Катерини Кухар і Олександра Стоянова.

 «Children of the Night» - постановка хореографа і артиста Staatsbalett Berlin Олександра Абдукарімова. Олександр, немов ювелірний майстер, 2 роки займався пошуком найбільш гармонійної музичної компіляції, продумав й врахував в своєму балеті всі тонкощі, використав новітні креативні світлові рішення.

Постановка з декораціями в готичному стилі і сучасною хореографією, яка базується на класичній академічній традиції, вистава розповідає про міфічних істот андрогінів. Ці істоти колись володіли двома парами рук та ніг, двома обличчями на одній голові, й здалося їм, що немає на світі більш  красивих і могутніших за них, що вони рівні Богу. За що, в покарання, були розділені на дві частини – чоловічу і жіночу. З тих часів кожна з цих частин змушена шукати свою половинку.

Фраза «знайти свою половинку» з'явилася завдяки цій легенді. Ми розглядаємо андрогінів, як вже розділених людей. Внаслідок чого між чоловіком і жінкою з'явилася тріщина – слабкість. Крізь тріщину проникають спокуси, пристрасті, негативні емоції, які можуть навіки розділити половинки. Але, витримавши випробування, вони можуть досягти просвітлення і якогось абсолютно іншого рівня відносин.  Саме про це вистава. Вона про те, як пройти ці випробування. Мені навіть самому цікаво чи зможуть головні герої пройти всі спокуси чи ні?, - ділиться хореограф Олександр Абдукарімов, - Головні партії танцюють Олександр і Катерина, я знаю, що глядачі їх дуже люблять. Партії створюються для них, в цьому спектаклі вони будуть різкими, зухвалими, звіриними, демонічними... Балет про спокуси і пристрасті які нас оточують. Про те, як любов може витримати будь-яке випробування».