15.05.2025, 21:08
28 травня - 1 червня: триває продаж квитків на наступний блок вистав
28 травня - 1 червня: триває продаж квитків на наступний блок вистав

Шановні глядачі, вже відомий репертуар Національної опери України на червень, а також нагадуємо, що на нашому сайті, а також у касі театру (вул. Володимирська, 50) триває продаж на наступні заходи і вистави:

28 травня – «Лісова пісня» М. Скорульського, балет на 2 дії у виконанні Київського державного фахового хореографічного коледжу імені Тетяни Таякіної, поставлений до 90-річчя з дня його заснування. Класичну хореографію Вахтанга Вронського втілив з вихованцями балетмейстер-репетитор і педагог Олексій Коваленко. Оркестром Національної опери України диригуватиме Віктор Олійник.

29 травня – яскравий, веселий і життєствердний класичний балет «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, популярність якого в усьому світі не зменшується вже понад півтора століття від дня першої постановки Маріуса Петіпа і впродовж майже чотирьох десятиліть на нашій сцені у постановці Віктора Литвинова, який дбайливо зберіг класичну основу, додавши яскравої характерності персонажам, зробивши постановку надзвичайно живою, наповнивши сцени властивим йому гумором.

30 травня – опера «Кармен» Ж. Бізе, у якій пристрасті киплять від перших звуків увертюри до фінального акорду. Іспанський колорит, кохання, зради, помста, гострі, як лезо смертоносної навахи, грані класичного любовного трикутника.

31 травня – балет «Сильфіда» Х. Левенсхольда, витончений зразок хореографії доби романтизму. В основі сюжету лежить поетична і повчальна думка про прагнення людини до уявного щастя, яке вислизає і розчиняється у повітрі, залишаючи розбиті мрії й руйнуючи справжнє, земне щастя.

1 червня – грандіозна «Аїда» Дж. Верді: помпезні масові сцени і ансамблі, урочисті процесії, балет. Кохання і обов'язок, кохання і відданість заповітам батьків, кохання і ненависть – ось яка широка психологічна і емоційна палітра цієї опери. Але композитор виходить далеко за межі традиційного любовного трикутника. Раз-по-раз він повертає нас до витоків трагедії: її передумовою є завойовницька війна давнього Єгипту з Ефіопією.

Квитки та склади виконавців на сайті 

 

На фото О. Злуніциної сцена з вистави «Сильфіда».