24.10.2015, 13:22
До уваги артистів хору! Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
До уваги артистів хору! Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- артиста хору вищої категорії – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна  вища  освіта відповідного   напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст)   та підвищення кваліфікації.  Стаж роботи за  професією  артиста  хору (театру) I категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні   музичні здібності;  високий  рівень  техніки та виконавської майстерності; досконале володіння навичками читання партій з листа.

- артиста хору 1-ї категорії – 10 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна  або  базова  вища освіта  відповідного  напряму підготовки (магістр,  спеціаліст або бакалавр) та  підвищення кваліфікації.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:  відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та виконавської майстерності; добрі навички читання партій з листа.

В перелік документів, що подаються, входять:

Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв»язку із претендентом.
Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
Копія документу, що посвідчує особу.
Витяг з трудової книжки (за наявності).
Копія документа про освіту.
Артисти хору Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 24.10.2015 по 23.11.2015 р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00.

Тел. для довідок: 234-03-51, 278-52-67

Дата проведення конкурсу – 24 ЛИСТОПАДА 2015 року.

Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка; м. Київ, вул. Володимирська, 50.

При проведенні конкурсного відбору перевага буде надаватись претендентам із знанням поточного репертуару театру.

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

23 жовтня 2015 р.