23.09.2015, 15:04
До уваги диригентів!
До уваги диригентів!
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
 
- диригента вищої категорії - 1 од.
 
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією диригента I категорії  не менше 3 років.
 
ПРОГРАМА КОНКУРСУ:
І тур
Диригування уривків з вистав -
С.Гулак-Артемовський «Запорожець за Дунаєм»(редакція М.Скорика), №6, дует Одарки і Карася «Звідкіля це ти узявся…»
Ноти можна скачати тут
 
Дж.Пуччіні «Богема», уривок з 1-ї дії (в мансарді), від початку опери до появи Мімі, цифра 25.
 
ІІ тур
Диригування репетиціями та виставою (за призначенням конкурсної комісії):
4 листопада – Дж.Верді «Ріголетто»
11 листопада – Дж.Верді «Аїда»
13 листопада – Дж.Верді «Бал-маскарад»
 
В перелік документів, що подаються, входять:
Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв'язку із претендентом.
Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
Копія документу, що посвідчує особу.
Витяг з трудової книжки (за наявності).
Копія документа про освіту.
 
Диригенти Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
 
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 24.09.2015 по 23.10.2015 р. (включно) за адресою: м.Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 18-00.
Тел. для довідок: 235-70-35, 234-51-93
 
Дата проведення конкурсу:
 
І тур – 27 - 31 жовтня  2015 р.  (графік виступів та  кількість часу для репетицій буде визначена після обробки поданих претендентами документів)
ІІ тур – 4 – 11 листопада 2015 р.
 
Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка; м.Київ, вул. Володимирська, 50.
 
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.
 
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.