28.07.2022, 22:11
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення посади у симфонічному оркестрі театру в групі ударних інструментів (соліст-литаврист)
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення посади у симфонічному оркестрі театру в групі ударних інструментів (соліст-литаврист)
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в симфонічному та сценічному оркестрах театру:
 
- артиста оркестру вищої категорії в групі ударних інструментів (соліст-литаврист) - 1 од.
 
Кваліфікаційні вимоги:
Артист оркестру вищої категорії:
повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра –стаж роботи на посаді артиста оркестру І категорії не менше двох років, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста оркестру І категорії не менше 3 років.
 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Артист оркестру вищої категорії:
визначні музичні здібності; висока професійна майстерність, високий рівень техніки та музичної культури виконання; відмінні навички читання оркестрових партій з листа.
 
 
КОНКУРСНА ПРОГРАМА
 
William Kraft "Variations For King George"
 
Робота над оркестровими партіями:
 1. Л. Бетховен  «Симфонія № 9», І частина від т. 513 до кінця І частини
 2. Л. Бетховен «Симфонія № 9», ІІ частина, від F т. 282
 3. Ж.Бізе - Р. Щедрин «Кармен-сюїта», № 13, Фінал з початку до т. 119
 4. А. Хачатурян «Спартак», Варіація Раба, Presto і до кінця номеру
 5. Є. Станкович «Ніч перед Різдвом»:
 • Вступ № 1 , 3 т. після 200 і до кінця стор.
 • «Малий козачок» - 180 і до кінця стор. 200
 • «Вихід цариці» - 5 т. 10 і до кінця номера
 
До переліку документів, що подаються, входять:
 1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв'язку із претендентом
 2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою
 3. Копія документу, що посвідчує особу
 4. Витяг з трудової книжки (за наявності)
 5. Копія документа про освіту
 6. Творче резюме
 
Артисти оркестру Національної опери України, які беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
 
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
 
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 09 серпня 2022 р. по 26 серпня 2022 р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.
 
Тел. для довідок: 235-70-35, 234-51-93
 
Дата проведення – 31 серпня 2022 р.
 
Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка (м.Київ, вул. Володимирська, 50).
 
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.