15.03.2024, 11:28
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистів балету
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистів балету
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
 
 - артиста балету - провідного майстра сцени (жінки, чоловіки) - 2 од.
 
Кваліфікаційні вимоги:
повна  вища  освіта  відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією артиста балету вищої категорії (театру) не менше 5 років
 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
видатні хореографічні та музичні здібності, бездоганна професійна майстерність, яскрава творча індивідуальність, широке визнання аудиторії в Україні та за її межами
 
 
- артиста балету другої категорії (жінки, чоловіки) – 2 од.
 
Кваліфікаційні вимоги:
повна або базова вища освіта  відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст,  бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи за професією або стаж роботи за професією  артиста стажистів (акторів) всіх спеціальностей  не менше 1 року.
 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: 
встановлений навчальним закладом  рівень  виконавської майстерності;  добрі хореографічні, музичні,  сценічні  здібності,  професійна  підготовка;  виконання ансамблевих  танців  та  участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів;  в окремих випадках - виконання інших партій і  нескладних сольних номерів.
 
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад артистів балету Національної опери України:
 
1. Балетний урок
2. Варіація (відповідної складності, на вибір учасника/-ці конкурсу), фрагменти з балетів (на вибір учасника/-ці конкурсу)
  
До переліку документів, що  подаються, входять:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою
3. Копія документу, що посвідчує особу
4. Витяг з трудової книжки (за наявності)
5. Копія документа про освіту
6. Творче резюме, портфоліо
 
Працівники Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
 
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
        
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
 
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 15 березня 2024 р. по 29 березня 2024 р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.
Тел. для довідок: 234-51-93, 234-61-68.
 
Дата проведення конкурсу – 02 квітня 2024 року.
 
Місце проведення конкурсу: Національна опера України,  м. Киів, вул. Володимирська, 50.
 
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.
 
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.