22.04.2019, 16:38
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в оперній трупі театру
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
 
соліст опери –провідний майстер сцени (тенор) – 1 од.
 
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або  спеціаліст); стаж роботи за професією артиста-вокаліста не менше 5 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні вокальні та сценічні данні, яскрава творча індивідуальність, виконання сольних партій у виставах поточного репертуару.
 
КОНКУРСНА ПРОГРАМА:
Арія Графа Альмавіви “Ecco ridente il cielo” з опери Дж. Россіні «Севільський цирульник»
 
 - соліст опери вищої категорії – 5 од., в т.ч.:
 
  • лірико-колоратурне сопрано - 1 од.
  • ліричне сопрано - 1 од.
  • соліст опери вищої категорії (тенор) - 1 од.
  • соліст опери вищої категорії (бас) - 2 од.
 
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні вокальні та сценічні данні, яскрава творча індивідуальність, виконання сольних партій у виставах поточного репертуару.
 
КОНКУРСНА ПРОГРАМА:
лірико-колоратурне сопрано - Арія Динори “Ombre legere” з однойменної опери Дж. Меєрбера;
ліричне сопрано – Арія Луїзи “Depuis le jour” з однойменної опери Г. Шарпантьє;
тенор - Арія Графа Альмавіви “Ecco ridente il cielo” з опери Дж.Россіні «Севільський цирульник»;
бас - Арія Дона Бартоло “A un Dottor” з опери Дж.Россіні «Севільський цирульник»;
         Партія Великого Інквізитора у дуеті з Королем Філіппом ІІ від слів «Son io d’innanzi al Re» до слів «Forse…» з опери Дж.Верді «Дон Карлос».
 
В перелік документів, що подаються, входять:
  1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.
  2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
  3. Копія документу, що посвідчує особу.
  4. Витяг з трудової книжки (за наявності).
  5. Копія документа про освіту.
  6. Творче резюме, портфоліо
 
Солісти Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
 
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 23 квітня 2019 р. по 11 травня 2019 р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.
Тел. для довідок: 234-71-29, 234-51-93
 
Дата проведення конкурсу – 23 травня 2019 року.
 
Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка; м. Київ, вул. Володимирська, 50.