Афіша театру
Піаніст Олексій Ботвінов та «ODESSA CLASSICS» представляють концерт «4 СТИХІЇ».
Друга частина проекту «Музика любові». Новий формат класики.
Фортепіано у супроводі симфонічного оркестру, відеоінсталяцій та сучасної світлопартитури.
Музика Чайковського, Моцарта, Шнітке, Гласса, Морріконе, Макміллана, П’яццоли.
Київський Ансамбль солістів «Київська Камерата», Мирослава Которович (скрипка), відеоінсталяції VJ VIDEOMATICS.
Народний артист України Олексій Ботвінов – провідний український піаніст, який об’їхав з гастролями більш ніж 40 країн світу. Музикант продовжує представляти багату традицію одеської фортепіанної культури на найкращих світових концертних сценах, є засновником та ідейним натхненником Міжнародного музичного фестивалю «ODESSA CLASSICS», а також автором багатьох новаторських музичних проектів.
Одне з інноваційних прагнень Олексія Ботвінова – проект «Музика любові», який засновано на синтезі можливостей сучасної мультимедійної техніки та «живого» концертного виконання, був представлений публіці на концертах у 2015 році. У жовтні 2016-го, традиційно – у Одесі, автор представив нову програму проекту «Музика любові» під назвою «4 СТИХІЇ».
Столична прем’єра концерту «4 СТИХІЇ» відбудеться 1 березня 2017 року у Національному академічному театрі опери та балету ім. Т. Г. Шевченка.
«4 СТИХІЇ» - це фортепіанні шедеври у виконанні Олексія Ботвінова таких великих композиторів як Чайковський та Моцарт, а також музика авторів кінця ХХ сторіччя: Філіпа Гласса, Джеймса Макміллана, Астора П’яццоли, Енніо Морріконе, Мішеля Леграна, Дейва Грузина, які знаходяться на стику між класикою, джазом та роком. Дійство відбувається на фоні сучасної сценографії, візуальних ефектів у супроводі Камерного оркестру, а також за участю талановитої української скрипальки Мирослави Которович. Це є потужне сучасне світлове шоу зі своєю партитурою під кожен твір, в якому емоційне сприйняття музичної енергії витончено вплетене до візуалізації чотирьох стихій природи на 8-метровому екрані.
Олексій Ботвінов: «Я впевнений, що такі унікальні поєднання мають бути поштовхом для відродження інтересу до класичної музики, по більшості втраченому у нашій країні у наш час, а також спонукають приверненню уваги молоді до знайомства з «вічною класикою».