ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЕКСКУРСІЇ

 

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЕКСКУРСІЇ

 

* Шановні друзі, у звязку з поширенням сезонних респіраторно-вірусних хвороб, просимо вас мати із собою бахіли та медичну маску для відвідування балетних залів.

Дякуємо за розуміння!

 

1. Купуючи квитки на екскурсію театром, учасник екскурсії погоджується з цими правилами і зобов'язується їх дотримуватись.

2. Учасник екскурсії повинен дотримуватись правил громадського порядку та правил протипожежної безпеки.

3. Знаходячись у театрі, учасник екскурсії зобов'язаний охайно ставитись до театрального майна. Матеріальні збитки, що завдані театру, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

4. У разі втрати особистих речей необхідно звернутись до чергового адміністратора.

5. Гроші за попередньо продані квитки повертаються на вимогу учасника екскурсії не пізніше, ніж за одну годину до початку екскурсії.

6. У всіх випадках повернення квитків, крім випадків, що сталися з вини театру, учасник екскурсії вносить плату за послуги (комісійний збір). Розмір комісійного збору складає 12,5% від вартості Квитка.

7. У разі відміни екскурсії театр повертає кошти за придбані квитки в повному обсязі.

8. У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні учасники екскурсії на захід не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується. Адміністрація театру не несе відповідальності за підроблені квитки та претензії з цього приводу не розглядає.

9. Екскурсії можуть відвідувати діти від 6 років, у супроводі дорослих за наявності пільгового квитка. За пільговою ціною квитки на екскурсію можуть придбати пенсіонери, студенти та учні, діти віком до 16 років (за пред’явленням відповідного посвідчення).

10. Вхід учасників екскурсії на територію театру за пільговим квитком здійснюється за умови пред’явлення квитка та документа, що дає право на пільгу.

13. Вхід учасників екскурсії до театру здійснюється виключно разом з групою у супроводі екскурсовода. Після початку екскурсії вхід заборонено навіть за наявності квитка.

14. Під час екскурсії всі засоби зв'язку повинні бути переведені у режим вібрації.

15. Дозволяється фотозйомка без використання спалаху за кулісами (окрім репетицій, вразі заперечень з боку артистів чи постановників).

16. Екскурсії проводяться українською мовою. Для проведення екскурсії іншою мовою необхідне індивідуальне замовлення за тел. (044) 234 75 32.

17. Вхід до приміщення театру на вечірні екскурсії у спортивному чи пляжному одязі заборонено.

18. Вхід до театру заборонено:

- з напоями та їжею

- у нетверезому стані

- зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами

- з валізами

- з тваринами

19. Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012 р.) палити у приміщенні театру суворо заборонено.

20. Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до участі в екскурсії не допускаються і повинні залишити театр без відшкодування вартості квитка.

21. Скарги та пропозиції приймаються за телефоном (044) 234 71 65