Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 17.11.2017 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський
Лебедине озеро
Придбати квитки можна тут  https://www.concert.ua/booking/lebedinoe-ozero
 
ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАТОРІВ ВИСТАВИ
 
Тільки 17 листопада!
 
Прима-балерина міланського театру La Scala Петра Конті і прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов  - у виставі «Лебедине озеро».
 
17 листопада на історичній сцені Національної опери України - балет «Лебедине озеро» у виконанні двох зірок світового балету: темпераментної італійки Петри Конті і блискавичного українця Олександра Стоянова.
 
Граціозна італійка Петра Конті (Petra Conti) – прима-балерина міланського театру La Scala, а з 2013 року – Бостонського балету. Вона обдарована від природи неймовірними балетними даними і тонкою жіночою красою. Петра Конті вражає своєю майстерністю: у віці 17 років танцівницю запросили в якості étoile («зірка», вищий статус балерини) на найбільший театральний майданчик світу - Арена ді Верона, чия глядацька зала вміщує 15 000 осіб. У 2010 році телеканал SKY зняв про Петру документальний фільм «Танцюристи майбутнього». У 2014 році балерина була удостоєна звання Посла італійського танцю в світі.
 
Петра Конті (Petra Conti) танцює в парі з такими всесвітньо відомими зірками балету як: Роберто Болле (Roberto Bolle), Іван Васильєв (Ivan Vasiliev), Массімо Мурру (Massimo Murru).
У Києві Петра Конті виконає партію Одетти-Оділії в парі з Олександром Стояновим, який зіграє роль принца Зігфріда.

Темпераментний Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) - прем'єр балету Національної опери України, лауреат міжнародних конкурсів. Сьогодні Олександр один з найяскравіших представників чоловічого балету. Його легкий стрибок, неймовірна технічність, емоційність, танець – це завжди свято для глядача. Він артист найвищого світового рівня, який активно виступає на провідних театральних майданчиках світу: від Північної і Південної Америки до Японії і Китаю.
Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) танцює в парі з такими всесвітньо відомими балеринами як: Катерина Кухар (Kateryna Kukhar), Яна Саленко (Iana Salenko), Анна Нікуліна (Anna Nikulina).
 
У партіях:
Одетта - Оділія –  Петра Конті
Принц Зігфрід – Олександр Стоянов
Ротбард, злий геній – Дмитро Чеботар
Па-де-труа: Ганна Муромцева, Юлія Москаленко, Олег Лігай
Наставник принца – Олексій Коваленко
Володарна принцеса –  Людмила Мельник
Блазень - Михайло Дробот
Венеціанський танець - Марія Добрякова, Даніїл Сілкін
Сценічна редакція - Анатолія Шекери 
 
Про виставу:
 
«Лебедине озеро» – світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.
 
Створено балет за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив на лебедя. Це містична історія розказана під геніальну музику Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла й темряви, Одетти з Оділією. Де торжествує добро над злом –кохання, вбити яке неможливо.
 
Лібрето: Володимира Бегичева і Василя Гельцера
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Анатолія Шекери