Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 15.09.2018 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський
Лебедине озеро

Вперше у Києві - 15 вересня у Національній опері України - балет «Лебедине озеро» у виконанні двох зірок світового балету. 

Прима-балерина New York City Ballet і San Francisco Ballet Анна Софія Шеллер (Ana Sophia Scheller) та прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов.

ІНФОРМАЦІЯ та ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА
 
 
Прима-балерина New York City Ballet і San Francisco Ballet Анна Софія Шеллер (Ana Sophia Scheller)  і прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов – у виставі «Лебедине озеро».
 
Анна Софія Шеллер (Ana Sophia Scheller) - балерина з Аргентини. У 13 років вона переїхала в Нью-Йорк, щоб вчитися у школі американського балету. З 2004 року танцює в New York City Ballet, де отримала звання прими-балерини, а з 2017 року - прима-балерина San Francisco Ballet. Анна Софія Шеллер танцює в парі з такими зірками балету як: Хуліо Бокка (Julio Bocca), Джозеф Гатті (Joseph Gatti), Джозеф Філліпс (Joesph Phillips)...
Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) - прем'єр балету Національної опери України. Заслужений артист України. Олександр Стоянов танцює в парі з такими балеринами як: Катерина Кухар (Kateryna Kukhar), Яна Саленко (Iana Salenko), Анна Нікуліна (Anna Nikulina), Петра Конті (Petra Conti).
 
Про виставу:
«Лебедине озеро» - найбільший світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Саме цей спектакль у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.
Створено спектакль за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, зачарованою в лебедя прокляттям злого генія - Ротбарда. Ця містична історія розказана під геніальну музику Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла з темрявою, Одетти з Оділією. Тут добро торжествує над злом - любов, вбити яку неможливо.
 
Лібрето: Василя Гельцера
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Анатолія Шекери
 
 
ІНФОРМАЦІЯ та ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА