Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 19.05.2019 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський
Лебедине озеро

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ТЕТЯНИ МЕЛЬНИК ТА СЕРГІЯ КРИВОКОНЯ

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені

 

19 травня в Національній опері України відбудеться вистава «ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО»  - еталон класичного балету, де головні партії виконають зірки світового балету: Мельник Тетяна та Сергій Кривоконь!

Мельник Тетяна - прима Угорського національного балету. Входить до топ-20 балерин Європи! Колишня прима-балерина Музичного театру імені Станіславського і Немировича-Данченка. Лауреат міжнародного престижного конкурсу «Арабеск» та мародного конкурсу балету в Москві. Виконує провідні партії в балетах «Попелюшка,«Баядерка»,«Жизель»,«Лускунчик»,«Лебедине озеро»,«Спляча красуня» та інших.

 

Сергій Кривоконь –  один з найяскравіших провідних солістів Національної опери України. Сергій працював з видатними педагогами, такими як народний артист УРСР М. Прядченко, народна артистка УРСР А. Лагода, виконуючи ролі «принців», а також характерні провідні партії, що є рідкісним поєднанням для класичного танцівника. Експерти балетного світу відзначають рідкісний талант і професіоналізм Сергія, вміння яскраво і самобутньо самовиражатися на сцені, не залишаючи байдужою українську і західну публіку.

 

Про виставу:

Романтичні образи балету «Лебедине озеро» хвилюють і дорослих, і юних глядачів, а Білий Лебідь став символом балетного мистецтва. Велична історія, яка пропустила крізь себе численну кількість артистів та глядачів і до сьогодні є найбільш популярним балетом на всіх кращих сценах світу. В основу сюжету покладено фольклорні мотиви, в тому числі старовинна німецька легенда, що оповідає про прекрасну принцесу Одетту, перетворену в лебедя прокляттям злого чаклуна — лицаря Ротбарта.

На головній балетній сцені країни кожен матиме можливість побачити перлину класичного балету - виставу «Лебедине озеро» в унікальній редакції Валерія Ковтуна - народного артиста УРСР (1976) та СРСР (1978), лауреата Премії ім. Вацлава Ніжинського Паризької академії танцю на IY Міжнародному фестивалі танцю (Франція, 1977).

Лібрето: Володимира Бегичева і Василя Гельцера

Музика: Петра Чайковського

Хореографія: Валерій Ковтун

 

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ ТЕТЯНИ МЕЛЬНИК ТА СЕРГІЯ КРИВОКОНЯ

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені