Афіша театру

Балет-феєрія на 2 дії
Початок: 29.09.2018 - 19:00
Завершення: 21:00
Лускунчик
Петро Чайковський

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР

 

 

Вперше в Україні!

 

29 вересня в 19:00 на історичній сцені Національної опери України – балет «Лускунчик». Вистава за участю прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар і прем'єра Голландського національного балету Young Gye Choi ( Янг Гай Чой ). Їх танець в образах Машеньки і Лускунчика справжня насолода для очей.

Запрошений артист Young Gye Choi – прем'єр Голландського національного балету.  Він танцював в багатьох країнах світу. Є лауреатом безлічі международних балетних конкурсів.  

2010 рік 1 місце на  Міжнародному конкурсі Бостона 

2010 рік 1 місце на конкурсі балету у Варні 

2007 рік Гран-прі молодіжної Америки (Нью-Йорк, США)

У Києві  Янг Гай Чой  вийде в дуеті з витонченою і невагомою Катериною Кухар –  народною артисткою України, завдяки її імені у балетного мистецтва в Україні стало більше шанувальників. Її величезна акторська чарівність, виразність і чуттєвість безперечно зачарує глядачів і перенесе їх у чарівну святкову атмосферу.

 

Про виставу: 

Балет «Лускунчик» –  це балет поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це – містична історія про прекрасного принца, якого зачарували в потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково залишається після вистави. Й ще довго зберігає ці спогади в своїй душі, згадуючи про цю чарівну казку.

 

Лібрето: за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король»: Маріуса Петіпа

Хореографія: Валерія Ковтуна

Музика: Петра Чайковського

 

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР