Афіша театру

Героїко-фантастичний балет на 2 дії
Початок: 20.11.2018 - 19:00
Завершення: 21:00
Раймонда
Олександр Глазунов

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ НАТАЛІЇ МАЦАК

 

20 листопада на сцені Національного академічного театру опери та балету імені Тараса Шевченка зберуться справжні майстри світової сцени, щоб подарувати вам яскравий балет епохи шедеврів - «Раймонда», який за своєю красою можна порівняти тільки з «Лебединим озером»!

Головні партії виконають:

Абдерахман  - спеціальний гість, прем'єр DEN NORSKE OPERA & BALLETT, раніше  -провідний соліст Мюнхенського балету, Ерік Мурзагалієв.

 У Казахстані Ерік закінчив балетну школу, яка відрізняється сильною чоловічою технікою танцю. Його незвичайний талант швидко помітили в Bavarian State Ballet і запросили виконувати сольні партії і провідні ролі в якості Principal dancer  мюнхенського балету! Зараз Еріка з нетерпінням чекають в кращих театрах світу! Його репертуар багатий всесвітньо відомою хореографією: Cranco, Neumeier, Grigorovoch, Petipa, Balanchine тощо.

Раймонда - заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів Наталія Мацак.

Наталія виступає в кращих залах Франції, Італії, Греції, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Кореї, Індії та інших країн. Її майстерність визнано легендами балетної сцени: О. Лепешинською, Ю. Григоровичем, Н. Макаровою. Вражаюча індивідуальність Наталії Мацак на сцені заворожує з першого погляду - поєднання зазвичай непоєднуваного: спонтанність продуманого, химерного жесту (іноді вносить легку ексцентрику в малюнок класичного танцю), глибинний темперамент і легкість відточених кроків і піруетів.

Жан де Брієн - один з найяскравіших провідних солістів Національної опери України Сергій Кривоконь.

Сергій працював з видатними педагогами, такими як народний артист УРСР М. Прядченко, народна артистка УРСР А. Лагода, виконуючи ролі «принців», а також характерні провідні партії, що є рідкісним поєднанням для класичного танцівника. Експерти балетного світу відзначають рідкісний талант і професіоналізм Сергія, вміння яскраво і самобутньо самовиражатися на сцені, не залишаючи байдужою українську і західну публіку.

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ НАТАЛІЇ МАЦАК

 

 

 

  • Лицар Жан де Брієн, небіж короля Андрія ІІ Угорського, наречений Раймонди:
  • КРИВОКОНЬ Сергій