Афіша театру

Концерт на 2 відділи
Початок: 8.12.2018 - 19:00
Завершення: 21:30
Творчий вечір Катерини Кухар
Творчий вечір Катерини Кухар
Творчий вечір Катерини Кухар, в рамках якого прима-балерина виконає партії білого лебедя – Одетти із вистави «Лебедине озеро» та Шехеразади із однойменного балету.

8 грудня на історичній сцені Національної опери України творчий вечір Катерини Кухар, в рамках якого прима-балерина виконає партії білого лебедя – Одетти із вистави «Лебедине озеро» та Шехеразади із однойменного балету.

Катерина Кухар – народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Катерина Кухар –  символ сучасного балету в Україні. Кожна вистава за її участю варта того, щоб її відвідати. Вона балерина з особливим почерком, стилем, яка вміє за допомогою свого тіла і драматичного таланту передати глядачеві не лише танцювальний текст, а й глибокі поетичні формулювання на тему кохання і пристрасті.

На початку вечора глядачі зможуть насолодитись елегантним та чуттєвим танцем Катерини Кухар в білому акті «Лебедине озеро», де прима-балерина танцюватиме із заслуженим артистом України Олександром Стояновим, він славиться позитивною енергією та високими із зависанням стрибками. Глядачі люблять їх дует за ризиковані та легкі підтримки.

У другій частині, на численні прохання глядачів, вечір завершиться одноактним балетом із нотками східних прянощів «Шехеразада». Головні партії виконають Катерини Кухар і провідний соліст «Астана Опера» Адамжан Бахтіяр. Фантастичний Адамжан виконає партію Золотого раба.

Адамжан Бахтіяр – один з кращих представників молодого покоління в балеті. Володар Гран-прі багатьох престижних міжнародних конкурсів, серед яких: Гран-прі Міжнародного конкурса артистів балета VKIBC (Нью-Йорк, США, 2017),  Гран-прі V Міжнародного конкурса артистів балета у Стамбулі (Туреччина, 2016), він завоював І премію на Міжнародному конкурсі артистів балета та хореографів в Москві та є володарем авторитетної міжнародної балетної премії Dance Open у номінації «Містер Віртуозність». Артист з яскраво вираженим східним типажем заворожує глядачів своєю зовнішністю, технічним танцем і феноменальним стрибком.

Справжнім сюрпризом стане також й те, що під час другого акту вистави «Лебедине озеро» зможуть побачити незвичні вже для них декорації, а зовсім нову проекцію, яка створюється спеціально для цього вечора.

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені