Афіша театру

0
Початок: 14.04.2019 - 19:00
Завершення: 21:00
Вечір франко-українського балету

Про проект
Гала-концерт проходить в рамках щорічного фестивалю «Французька весна в Україні» за підтримки відділу культури та співробітництва посольства Франції, французького інституту в Україні, та за участю артистів Національної Опери України.
Цей культурний захід зробить великий внесок у відносини між Францією та Україною.

Мета проекту
Колиска класичного балету - Паризька опера - досі залишається передовим театром світу, міксуючи традиції та новаторські рішення. Саме тут з однаковим успіхом проходять і перевірені часом вистави, такі як «Лебедине озеро», і вечори найвпливовіших хореографів сучасності. Різноманітний, але вишуканий репертуар розширює професійний діапазон артистів балету та дарує глядачам унікальні враження. Вільям Форсайт, Вейн МакҐреґор, Крістал Пайт, Охад Наарін, Матс Ек. Джером Роббінс, Джордж Баланчін, Марта Грем - це далеко не повний перелік видатних хореографів, які зробили свій внесок у розвиток Паризької опери та її вихованців.
Саме тому «Культурний Вектор» ініціює приїзд французьких зірок балету до Києва. Носії класичної та сучасної хореографії, вони здатні налагодити гармонійний сценічний діалог з українськими артистами. Презентувати глядачеві те розмаїття, на яке балет здатен сьогодні.

Про нас
Новітня громадська організація «Культурний Вектор» розпочала свою діяльність у 2018 році, аби долучитися до розвитку культури та мистецтва в Україні. «Культурний Вектор» прагне підвищити обізнаність української публіки з досягненнями вітчизняних та закордонних митців, а також сформувати попит на якісні події світового рівня. Вигідно виділити Україну на культурній мапі Європи та посприяти підвищенню культурного рівня громадян.

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «КУЛЬТУРНИЙ ВЕКТОР»