Афіша театру

Балет на 2 дії
Початок: 27.09.2018 - 19:00
Завершення: 21:05
Жізель
Адольф Адан
Жізель

Лібрето Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жаном Кораллі
за легендою Генріха Гейне.
Хореографія Жюля Перро, Жана Кораллі, Маріуса Петіпа.

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ НАТАЛІЇ МАЦАК
 

​Шедевр світової класики - всесвітньо відомий балет "Жізель" у виконанні зірок світового балету! 
27 вересня на сцені Національного академічного театру опери та балету імені Тараса Шевченка зберуться справжні майстри, щоб подарувати вам яскраве творіння французького балетного театру - «Жізель», що став вершиною романтичного балету!

Головні партії виконають зірки світової сцени!
 
Альберт - прем'єр Національного балету Нідерландів Артур Шестеріков, чий талант дозволив йому всього за три роки пройти шлях від танцівника кордебалету до провідного соліста трупи.
У 2016 році Артур був удостоєний однієї з найпрестижніших нагород Нідерландів - "приз Олександри Радіус" за видатні досягнення. А також протягом декількох років був відзначений журналом "Dance Europe" за яскраві виконання головних партій як в класичних, так і в неокласичних спектаклях.
Великий репертуар Артура включає практично всі провідні класичні партії, а також постановки таких хореографів, як Джордж Баланчин, Вільям Форсайт, Бенжамен Мільпье.
Істотно збагатило його творчий почерк співпрацю з такими майстрами, як Ханс ван Манен, Джон Ноймайер, Кшиштоф Пастор, Крістофер Уілдон, Олексій Ратманський, Наталія Макарова, Пітер Райт, Діана Вишньова (в якості партнера) та іншими.
 
Жізель - заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів - незрівнянна Наталія Мацак. Наталія виступає в кращих залах Франції, Італії, Греції, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Кореї, Індії та інших. Її майстерність визнано легендами балетної сцени: О. Лепешинською, Ю. Григоровичем, Н. Макаровою. Вражаюча індивідуальність Наталії Мацак на сцені заворожує з першого погляду - поєднання зазвичай непоєднуваного: спонтанність продуманого, химерного жесту (іноді вносить легку ексцентрику в малюнок класичного танцю), глибинний темперамент і легковажна легкість відточених кроків і піруетів.
Жізель - любов, яка сильніша за смерть. Фантастичне емоційне забарвлення балету «Жізель» ро-блять його неймовірно складним для виконавця, підкреслюючи всю зрілість і глибину його внутрішнього світу. У ньому є все теми, характерні для романтизму: пристрасть, нерозсудливість, помста і любов, яка перемагає смерть. Балет покладено на чарівну, мелодійну партитуру Адана, в якій музика підкреслює і виділяє те, що відбувається на сцені.

Балет «Жизель» унікальний у своєму роді. У центрі вистави виявляється розповідь про велику і неймовірно красивою душі селянської дівчини, яка протистоїть егоїстичному аристократу. Лише пізніше основна ідея змінюється, і помста виходить на перший план. При цьому музичний текст балету не можна назвати просто акомпанементом до танців. Він помітно вирізняється своєю оду-хотвореністю і характерністю. Всі образи героїв отримали дуже тонке втілення в романтичному танці балету. Крім того, надзвичайно багатий зміст вистави, чудова ідея і яскраві образи дозво-лили йому стати одним з найвідоміших і улюблених балетів протягом ось вже більше ста сімидесяти років.

Запрошуємо вас насолодитися однією з кращих балетних постановок «Жізель» в чудовому виконанні справжніх майстрів балетного мистецтва!
27 вересня, Національний академічний театр опери та балету імені Тараса Шевченка! Не пропустіть.
 
 

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ НАТАЛІЇ МАЦАК