Афіша театру

Балет на 2 дії
Початок: 20.04.2019 - 19:00
Завершення: 21:05
Жізель
Адольф Адан
Жізель

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені

 

 
20 квітня головна подія весни!
Катерина Кухар та Кер Жеремі-Лу в балеті «Жізель»!

20 квітня на сцені Національної опери України - справжній французький балет «Жізель» у виконанні прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар і соліста паризької Opéra Garnier Кер Жеремі-Лу (Quer Jérémy-Loup).
 
Кер Жеремі-Лу (Quer Jérémy-Loup) – соліст Opéra Garnier, лауреат міжнародних конкурсів. Молодий артист – яскрава зірка паризької школи балету, високий, стрункий, з ідеальними лініями і технікою танцю.
У Києві Кер Жеремі-Лу виконає партію Альберта в парі з Катериною Кухар.
 
Катерина Кухар (Ekaterina Kuhar) – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Катерина Кухар – символ сучасного українського балету. Вона вимальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно і красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію Жізель.
 
 
Про виставу:
 
«Жізель» – французький балетний хіт, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Світова прем'єра пройшла в 1842 році, в Парижі. З тих пір цей класичний балет є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Створено спектакль за мотивами легенди, яку свого часу передав Генріх Гейне.
 
У легенді розповідається історія про Вілліс – загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворювалися в мстивих і жорстоких духів – Вілліс, які в нічний час доби вбивали з молодих чоловіків.
 
Музика: Адольфа Адана
Хореографія: Маріуса Петіпа, Жюля Перро, Жана Кораллі
Лібрето: Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жана Кораллі за легендою Генріха Гейне
 

ІНФОРМАЦІЯ ТА ІЛЮСТРАЦІЇ НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені

 

  • Ганс:
  • ЯСТРУБ Борис
  • Друг Альберта:
  • ОДІНЦОВ Денис