Афіша театру

Балет на 2 дії
Початок: 28.09.2019 - 19:00
Завершення: 21:05
Жізель
Адольф Адан
Жізель

 Балет «Жізель» у виконанні прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар і прем'єра театру San Francisco Ballet Миколи Городиського.

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР
Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені
 
28 вересня на головній сцені України грандіозна подія!
Краща балерина України! Катерина Кухар та Микола Городиський в балеті «Жізель»!
 
28 вересня на сцені Національної опери України - балет «Жізель» у виконанні Прими балерини Національної опери України Катерини Кухар і прем'єра театру San Francisco Ballet Миколи Городиського.
Микола Городиський народився в Україні і в віці 1 року батьки забрали його і переїхали на постійне місце проживання до Аргентини. Він яскрава фігура в світі балету. Молодий але дуже талановитий і перспективний танцюрист. Аргентинська балетна школа разом з українським корінням зробили свою справу. Високий стрибок, численне обертання і південний темперамент. Він працював в таких театрах як Віденська Опера, Театр Колон і багато інших. У Києві Микола виконає партію Альберта в парі з видатною українською балериною Катериною Кухар. Завдяки її імені у балетного мистецтва в Україні стало більше шанувальників. Катерина Кухар танцює в парі з такими зірками балету як: Олександр Стоянов, Джозеф Гатті, Адамжан Бахтіяр, Еріс Нежа, Кер Джеремі Лу...
 
Про виставу:
«Жізель» - це справжній французький балет, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Світова прем'єра пройшла в 1842 році, в Парижі. З тих пір цей класичний балет є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Створено спектакль за мотивами легенди, яку свого часу передав Генріх Гейне.
У легенді розповідається історія про Віліс - загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворювалися в мстивих і жорстоких духів - Віліс, які ночами вбивали молодих чоловіків.
 
 
ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР
Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені