Візит до театру

 

1. Купуючи квитки на вистави Театру, Глядачі погоджуються з даними Правилами і зобов'язуються їх дотримуватись.

2. Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку, театрального етикету та правил протипожежної безпеки.

3. Знаходячись у Театрі, Глядачі зобов'язані охайно ставитись до театрального майна. Матеріальні збитки, що завдані Театру, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

4. У разі втрати гардеробного жетона або бінокля Глядачі відшкодовують їх вартість.

5. У разі втрати особистих речей належить звернутись до працівника гардеробу та чергового адміністратора.

6. Відповідно до Закону України «Про театри і театральну справу» розділ II ст. 12, гроші за попередньо продані квитки повертаються на вимогу глядачів не пізніше, ніж за годину до початку вистави. У разі придбання квитків на захід Театру через приватні агентства з питання повернення коштів належить звернутись саме до них.

7. Адміністрація Театру залишає за собою право вносити зміни до складу виконавців без попереднього повідомлення. Зміни у складі виконавців не є підставою для повернення квитків, за винятком сольних концертів виконавців чи творчих вечорів.

8. У разі відміни вистави Театр повертає кошти за придбані квитки.

9. Глядачі повинні зберігати квитки до закінчення заходу.

10. У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні Глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується. Адміністрація Театру не несе відповідальності за підроблені квитки та претензії з цього приводу не розглядає.

11. Вечірні вистави відвідують діти виключно від 6 років, у супроводі дорослих та обов'язково за наявності окремого квитка. Діти віком до 4 років запрошуються на ранкові вистави безкоштовно у супроводі дорослих і без надання окремого місця.

12. Глядачам з обмеженими можливостями при плануванні візиту для створення особливих зручностей під час перебування у театрі прохання заздалегідь звернутись до адміністратора за телефоном (044) 234-71-65.

13. Вхід глядачів до Театру здійснюється не раніше ніж за 45 хвилин до початку вистави (концерту). Вхід до глядацької зали можливий після першого дзвінка. Після початку вистави вхід заборонено. У разі запізнення необхідно зайняти місце, запропоноване адміністратором, а в антракті пересісти на місце, вказане у квитку.

14. Під час вистави всі засоби зв'язку повинні бути вимкнені або переведені у режим вібрації.

15. З метою забезпечення охорони авторських та суміжних прав заборонено фото-, кіно-, відео-, телезйомку та будь-які види аудіозапису вистави або її фрагментів без окремого дозволу адміністрації Театру.

16. Глядачі, які принесли квіти артистам, повинні передати їх адміністраторам з поміткою, для кого вони призначені. Квіти артистам вручають адміністратори.

17. Час перебування Глядачів у приміщенні Театру після закінчення вистави обмежується 20 хвилинами.

18. Вхід до приміщення Театру у спортивному чи пляжному одязі заборонено.

19. Вхід до глядацької зали заборонено:

- у верхньому одязі

- з напоями та їжею

- у нетверезому стані

- зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами

- з валізами

- з тваринами

20. Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012 р.) палити у приміщенні Театру суворо заборонено.

21. Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити Театр без відшкодування вартості квитка.

22. Інформація про час вистави або її заміну надається у касах театру та у довідковій службі за телефонами (044) 234-03-53, (044) 235 26 06.

23. Скарги та пропозиції приймаються за телефоном (044) 234 71 65

 

Адміністрація