Upcoming shows

Два одноактні балети
Beginning: 2.11.2019 - 19:00
Completion: 21:00
Кармен-сюїта, Шехеразада
Ж. Бізе - Р. Щедрін/М. Римський - Корсаков
ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР
Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені
 
 
На сцені Національної опери України - справжній вечір іспанської та східної пристрасті і у виконанні прими-балерини Національної опери України, судді шоу "Танці з Зірками" і кращої балерини України Катерини Кухар.
 
(Ekaterina Kuhar) Катерина Кухар - прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Катерина Кухар - символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно і красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію її персонажів.
 
Про виставу:
«Кармен-Сюїта» - шедевр світового балету. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.
Зміст новели Проспера Меріме, розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один. Біля витоків задуму балету по опері «Кармен» стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето і хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.
 
 
ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ КАТЕРИНИ КУХАР
Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені