Upcoming shows

Ballet in 3 acts
Beginning: 17.11.2019 - 19:00
Completion: 21:45
Swan Lake
Pyotr Tchaikovsky
ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ЯНИ САЛЕНКО
 
Зірки балету з Німеччини в «Лебединому озері»: Яна Саленко та Маріан Вальтер дадуть в Києві другий спектакль!
 
Київ не бажає відпускати зірок берлінської сцени Яну Саленко та Маріана Вальтера! Білети на «Жізель» у Листопаді розлетаються так швидко, що артисти вирішили затриматись в Україні ще й на 17 Листопада та подарувати глядачам «Лебедине озеро» на сцені Національної опери. 
 
Лебедине озеро - хіт пари Саленко-Вальтер. У спектаклі віртуозна балерина водночас разкривається у своїй стрункості та блискучій підступності. А партнер, підтримує її в цьому, виявляючи благородні риси артиста та героя чарівної історії. 
 
В «Лебединому озері» надскладніший класичний танець поєднується із сучасною експресією, демонструючи глядачеві глибину та багатогранність балетного мистецтва. «Душой исполненный полет» писав про балет Пушкін, та відома музика Чайковського погоджується з ним наповнюючи танець драматичним розвитком. Тому «Лебедине озеро», так затребуване у всьому світі - незважаючи на фантастичний сюжет, його героям хочеться співпереживати. Вони танцюють не просто техніку, а цілу драму про кохання та пошук себе. 
 
Яна Саленко володарка бездоганних ліній та м‘якості, створена втілювати на сцені чуйного лебедя. Саме тому так несподіванно бачити приму-балерину одночасно в чаклунському образі Оділлії - яскраву, різку, самовпевненну. Так що «Лебедине озеро» 17 Листопада подарує глядачеві задоволення не тільки від массових лебединних сцен - визнаних шедевром балету. Головна пара балету Саленко-Вальтер окремий його шедевр. Рідкісне явище на українських сценах, а тому дуже довгоочікуване. 
 
ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ЯНИ САЛЕНКО