Персони

Запрошені митці
БРОККОЛІ Давіде
Відеосценограф
Дебютує в театральній галузі в 2004 р. в якості проєкціоніста в постановці Міши ван Хук опери «Джоконда» А. Понкієллі. Згодом починається плідне співробітництво та експериментування з режисером та візуальним дизайнером Паоло Міччіке.
Оформлює художні проєкції для багатьох архітектурних шоу, у тому числі в Римі на фасадах Вілли Торлонія, на Ринку Траяна та на П’яцца-дель-Пополо, а також співпрацює з проєкціоністом Маріо Нанні з компанії «Viabizzuno» у створенні шоу «La Luce della Musica» на фасаді Театру «Ла Скала» в Мілані.
 
У 2009 р. працює над інноваційною постановкою опери «Сільська честь», яку Оперний театр Кальярі презентує на різних площах Сардинії з проєкціями на фасадах церков. Вперше виступає помічником візуального дизайнера в постановці за твором Мікеланджело «Страшний суд» на музику Дж. Верді (режисер Паоло Міччіке), прем’єра якої відбувається у Каннському палаці фестивалів у 2010 р.
У 2011 р. співпрацює з Театром «Рендано» у Козенці у постановці віртуальної опери «Телезіо» Франко Баттіато.
У 2011–2012 рр. співпрацює з італійськими та австрійськими театрами у постановках Вільяма Фрідкіна з декораціями Майкла Каррі.
У 2012 р. в рамках віденського фестивалю «Wiener Festwochen» працює для Театру «Ла Скала» над оперою «Квартет» з іспанським колективом «La Fura dels Baus».
 
Постановки Давіде Брокколі мали неабиякий успіх у театрах країн Європейського Союзу, а також на Оперному фестивалі у Квебеку та в Єреванській опері.
 
З 2005 р. постійно співпрацює з Равеннським фестивалем в якості візуального дизайнера. У його доробку численні проєкти, серед яких опера «Капулетті і Монтеккі» В. Белліні та вердіївські опери «Трубадур», «Травіата», «Ріголетто», «Макбет», «Отелло» та «Фальстаф» у постановці Крістіни Маццавіллані Муті.