Персони


АВРАМЧУК Дмитро – заступник завідувача художньо-постановочної частини

ДУБРОВСЬКА Ніла – художник-скульптор

ПЕТРОВСЬКИЙ Станіслав – художник-оформлювач театралізованих вистав
Заслужений працівник культури України (2017 р.).
Закінчив КДІДПМД ім. М. Бойчука (1980 р.).
Член НСХУ,  художник-постановник низки вистав.
У Національній опері України – поновлення декорацій до опери Пучіні «Богема», (2007 р.), асистент художника-постановника опери «Флорія Тоска» Дж. Пуччіні (2017 р.),  художник-постановник опер "Служниця-пані" Дж. П. Перголезі та "Джанні Скіккі" Дж. Пуччіні (2016 р.), балету "Юлій Цезар" на муз. О. Респігі (2018 р.).
У Національному академічному театрі оперети – сценографія вистав «Ніч у Венеції» (2005р.), «Маріца», (2006 р.), «Фіалка Монмартра».
У Дніпропетровському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка – декорації та костюми  до оперети І. Кальмана «Сільва», (2007 р.),
вистави «Лускунчик» за Гофманом (2010 р.), «Майська ніч» за М. Гоголем (2011 р.), «Кайдашева сім’я» за І. Нечуєм-Левицьким (2012 р.), казка «По щучому велінню» Кропивницького (2012 р.), «Шалене кохання Гетьмана»  В. Веретенникова (2013 р.), та інші.
Розробив ескізи декорацій до нереалізованого проекту опери Верді «Фальстаф», (2009 р).

 
КЕРІВНИЦТВО ПІДРОЗДІЛІВ
 
Служба постановочного освітлення

САМАРЕЦЬ Ігор, заслужений працівник культури України,  художник з освітлення – начальник служби
ПЕТРАНЮК Валентина, начальник зміни  
КЛОПІНСЬКИЙ Олег, начальник зміни  

 
Машинно-декораційна служба

ТИХИЙ Валерій, заслужений працівник культури - начальник служби
БОЙКО Олександр, начальник зміни  
БУЧКОВСЬКИЙ Ігор, начальник зміни 
ЄРОФЄЄВ Андрій, начальник зміни

 
Костюмерна служба

ШИКЕРО Ольга, заслужений працівник культури України - начальник служби
САХНО Оксана, начальник дільниці чоловічих костюмів
ХОДАКІВСЬКА Майя, начальник дільниці жіночих костюмів
РОМАНЕНКО Юрій, начальник дільниці сценічного взуття

 
Гримерна служба

НАУМОВА Ганна, художник-гример (чол.) - начальник служби
БЕЛЕЦЬКА Ніна, художник-гример (жін.) 
ВАНТУЛА Зінаїда, художник-гример (жін.) 
ІЛЛІЧ Ольга, художник-гример 

 
Меблево-реквізиторська служба

ГРИЩЕНКО Сергій, начальник служби
ГРИЩЕНКО Наталія, начальник зміни
РОЩЕНКО Ніна, начальник зміни  
ЛЯШЕНКО Сергій, старший майстер
ЧЕРНЕНКО Сергій, старший майстер   

 
Художньо-декораційний цех

ФАДЄЄВ Олександр, заслужений працівник культури України. Художник-декоратор (начальник цеху).
КОНДЯ Лариса, заступник начальника цеху
МОТОРНИЙ Ігор, художник-декоратор 
 

Бутафорська дільниця

ГОЛОБОРОДЬКО Тамара, начальник дільниці
ГАБЛІН Сергій, заступник начальника дільниці


Столярна дільниця з виготовлення декорацій

ТОРБЕНКО Роман, начальник дільниці
ТОРБЕНКО Іван, старший майстер  

 
Цех по виготовленню театральних костюмів

ІСАКОВА Наталія, начальник цеху
ДЗЮБЕНКО Наталія, заступник начальника
ДОРОФЕЄВА Тетяна, начальник дільниці з виготовлення жіночих оперних костюмів
ГАЛИЧ Ірина, начальник дільниці з виготовлення жіночих балетних костюмів
ШАПОВАЛОВА Тетяна, начальник дільниці з виготовлення чоловічих театральних костюмів

 
Взуттєва дільниця

ЗАВАДСЬКИЙ Ігор, начальник дільниці
КУЗЬМЕНКО Ольга, художник-модельєр 
НОВИЦЬКИЙ Віктор, закрійник 


Служба вогнезахисного просочування та ремонту декорацій

КОНОВАЛ Сергій, начальник служби
МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир, заступник начальника служби
 

 
2935