Персони

Запрошені митці
САВІНІ Лівіо
Народився у м. Чітта-ді-Кастелло (регіон Умбрія, Італія). Навчався у художній школі м. Сансеполькро, а згодом здобув вищу освіту в Болонській академії мистецтв за спеціальністю «Театральна сценографія».
 
Блискуче закінчує навчання, дебютуючи в якості сценографа в опері «Фальстаф» Дж. Верді, яку було представлено у Театрі Бончі у м. Чезена, Театрі Россіні у м. Пезаро та у Міському театрі м. Феррари.
 
Ще на початку кар’єри співпрацював з такими відомими театральними майстрами, як-от Антонелло Мадау-Діас, Мічіко Таґучі, Рінальдо Рінальді, а також з Фундацією «Театр Емілії-Романьї». Займався сценографією таких престижних проєктів, як Всесвітня виставка«Expo 2015» в Мілані, Барокова виставка у Паризькому малому палаці (куратор – П’єрлуїджі Піцці) та інших. Виступав сценографом у постановці численних спектаклів, співпрацюючи з видатними режисерами Клаудіо Лонґі, Андреа Де Роза та Енріко Стінкеллі, а також з відомими художниками-постановниками, як от Ґвія Буцці, Сімона Манніно та інші.
 
Вистави з його сценографією були з успіхом представлені не лише в Італії, а й далеко за її межами. Здобувши спеціалізацію також у сфері цифрової анімації та відеомонтажу, бере участь у створенні низки телевізійних програм для провідних телеканалів Італії, а також займається виробництвом документальних фільмів. Протягом останніх років тісно співпрацює зі знаменитим сценографом візуального дизайну Еціо Антонеллі, з яким спільно реалізував низку масштабних проєктів, серед яких постановка опери «Дон Жуан» В. А. Моцарта у Веронській філармонії, гранд-концерт «Placido Domingo 50 Arena Anniversary Night» у Веронській арені, гала-концерт, присвячений Пласідо Домінго, у Термах Каракалли в Римі, постановки опер «Норма», «Аїда» та «Кармен» в рамках ХХХ Равеннського фестивалю (режисером-постановником опер «Норма» та «Аїда» виступила всесвітньо відома Крістіна Маццавіллані Муті).