Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 10.11.2018 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

 

Прима-балерина Ballet National de Cuba Греттель Морехон (Grettel Morejon)  і прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов – у виставі «Лебедине озеро».

Grettel Morejon - балерина з Гавани. Вона почала свою балетну підготовку в Гавані в Національній балетній школі Фернандо Алонсо. У той період вона отримала дві золоті та одну бронзову медалі на кубинських міжнародних конкурсах для студентів. Танцювала в якості гостя в Першому Міжнародному балетному фестивалі танцювальних академій в Санто-Домінго, Домініканська Республіка. У 2006 році закінчила своє навчання із Золотою медаллю і приєдналася до Національного балету Куби (BNC), в якості солістки, а в 2013 році отримала статус прима-балерини.

Греттель танцює класичні, неокласичні і сучасні твори хореографів, таких як Август Бурнонвіль, Джордж Баланчін, Агнес де Мілль, Алісія Алонсо, Віктор Уллате, Пітер Кванц, Джиммі Гамонет, Анабель Лопес Очоа, Ігал Перрі та інших. Журнал Magazine Dance визнав її кращою балериною 2011 року разом з Осіелем Гунео за виконання pas de deux Coppelia в Нью-Йорку.

Вона неодноразово виступала як запрошена зірка Перуанського національного балету. Виступала на безлічі фестивалів, таких як «Софійський фестиваль» в Італії; Фестиваль в Калі, Колумбія; Фестиваль «Жінки в танці» в Кіто, Еквадор; в трьох Гала, організованих Університетом Автономного Держави Мексики і в Галереї Зірок Балету в Чилі. З 2006 року вона бере участь у всіх Міжнародних балетних фестивалях Гавани.

Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) - прем'єр балету Національної опери України. Заслужений артист України. Олександр Стоянов танцює в парі з такими балеринами як: Катерина Кухар (Kateryna Kukhar), Яна Саленко (Iana Salenko), Анна Нікуліна (Anna Nikulina), Петра Конті (Petra Conti).

 

Про виставу:

«Лебедине озеро» - найбільший світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Саме цей спектакль у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.

Створено спектакль за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, зачарованою в лебедя прокляттям злого генія - Ротбарда. Ця містична історія розказана під геніальну музику Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла з темрявою, Одетти з Оділією. Тут добро торжествує над злом - любов, вбити яку неможливо.

 

Лібрето: Василя Гельцера

Музика: Петра Чайковського

Хореографія: Анатолія Шекери

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА