Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 10.11.2018 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський
Лебедине озеро

Прима-балерина Australian Ballet Наталья Кущ (Natalya Kusch) і прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов – у виставі «Лебедине озеро».

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

 
Прима-балерина Australian Ballet Наталья Кущ (Natalya Kusch) і прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов – у виставі «Лебедине озеро».
22 листопада на історичній сцені Національної опери України – балет «Лебедине озеро» у виконанні двох зірок світового балету: прими-балерини Australian Ballet Наталья Кущ (Natalya Kusch)  і прем'єра балету Національної опери України Олександра Стоянова.
Промениста та граціозна Наталья Кущ  (Natalya Kusch)  родом із України. В 2000 році за виняткові здібності її запросили навчатися у Австрії  (Ballet Conservatorium St. Pölten). З 2005 року вона стає примою-балериною Vienna Stats Opera. Наталья Кущ танцює у парі з такими зірками балету як: Девид Макаллістер (David McAllister), Alejandro Virelles, Микеле Сатриано (Michele Satriano), Александр Труш (Alexander Trush).
У Києві Наталья виконає партію Одетти-Оділії в парі з Олександром Стояновим, який зіграє роль принца Зігфріда.

Темпераментний Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) –  прем'єр балету Національної опери України. Сьогодні Олександр один з найяскравіших представників світового  чоловічого балету. Його легкий стрибок, неймовірна технічність, емоційність, танець – це завжди свято для глядача. Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) танцює в парі з такими всесвітньо відомими балеринами як: Катерина Кухар (Kateryna Kukhar), Яна Саленко (Iana Salenko), Анна Нікуліна (Anna Nikulina), Петра Конті (Petra Conti), Ана-Софія Шеллер (Ana-Sophia Scheller).
 
Про виставу:
 
«Лебедине озеро» – світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.
 
Створено балет за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив на лебедя. Це містична історія розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла й темряви, Одетти з Оділією. Де торжествує добро над злом –кохання, вбити яке неможливо.
 
Лібрето: Володимира Бегичева і Василя Гельцера
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Анатолія Шекери

 

 
ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА