Афіша театру

Балет на 3 дії
Початок: 30.05.2019 - 19:00
Завершення: 21:45
Лебедине озеро
Петро Чайковський
Лебедине озеро
Прима-балерина театрів La Scala та Бостон балет PetraConti – у виставі «Лебедине озеро».
 
 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені

 

 

30 травня на історичній сцені Національної опери України – балет «Лебедине озеро» у виконанні прими-балерини театрів La Scala та Бостон балет Petra Conti.

Петра Конті (Petra Conti) вже танцювала на головній історичній сцені України, своєю унікальною технікою та енергією вона підкорила як глядачів, так й українських артистів балету. 30 травня італійка Петра знову вийде на сцену Національної опери України у образі Одетти й Оділії.

Запрошена артистка  Петра Конті (Petra Conti) – свою кар’єру почала у знаменитому театрі La Scala, де згодом отримала звання прими-балерини La Scala. З 2013 року  Петра переїхала до США й стала примою балериною Бостонського балету. Вона обдарована від природи неймовірними балетними даними і тонкою жіночою красою. У 2014 році балерина була удостоєна звання Посла італійського танцю в світі.

 

Шановні глядачі, звертаємо Вашу увагу!

У зв’язку із травмою Олександра Стоянова, 30 травня відбудеться заміна, партію принца Зігфріда виконає Віктор Іщук.

 

Про виставу:

«Лебедине озеро» – світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.

Балет створено за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив на лебедя. Це містична історія розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла й темряви, Одетти з Оділією. Де добро торжествує над злом.

Лібрето: Володимира Бегичева і Василя Гельцера

Музика: Петра Чайковського

Хореографія: Анатолія Шекери

 

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ПРЕС-СЛУЖБОЮ ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА

Авторська стилістика, орфографія та пунктуація збережені