Афіша театру

Балет на 2 дії
Початок: 1.10.2017 - 12:00
Завершення: 14:00
Благодійний "Лускунчик"
П. Чайковський
Благодійний "Лускунчик"

ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАТОРІВ ЗАХОДУ:

1 жовтня о 12:00 на сцені Національної Опери України благодійна вистава –  легендарний «Лускунчик». Ініціатор благодійної акції зірка світового балету Олександр Стоянов. Виручені кошти від продажу квитків будуть спрямовані в благодійний фонд «Інтер - дітям» на придбання устаткування для реанімації дитячої токсикології «Охматдиту».

Головні партії виконає найкрасивіша балетна пара України – Олександр Стоянов і Катерина Кухар. Вони танцюють на кращих балетних сценах світу від Парижа до Шанхая і ось тепер їх майстерність можна буде побачити в Україні.

Геній танцю, життєлюб Олександр Стоянов, який підкорює глядачів своїми фірмовими стрибками, виконає партію Лускунчика. Партію Клари (у казці Гофмана - Марі) танцюватиме прима балерина Катерина Кухар, яка вміє розповісти глядачеві про переживання свого героя не тільки за допомогою відточених рухів тіла, а й виразної міміки.

Балет «Лускунчик» - це балет поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це - містична історія про прекрасного принца, якого зачарували в потворну ляльку, і дівчинку, яка допомагає Лускунчику перемогти Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково залишається після вистави. Й ще довго зберігає ці спогади в своїй душі, згадуючи про цю чарівну казку.

 

Лібрето: за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король»: Маріуса Петіпа

Хореографія: Валерія Ковтуна

Музика: Петра Чайковського

 

  • Король мишей:
  • АВРАМЕНКО Руслан