Персони

Концертмейстери з класу балету
ГОРОБІЄВСЬКА Оксана
ГОРОБІЄВСЬКА  Оксана

Лауреат Міжнародного конкурсу «Мистецтво XXI сторіччя» (III премія, м. Ворзель, Україна, 1999 рік), Дипломант майстер-класу фортепіанних ансамблів від Міжнародного університету ім. Менендеса Пелайо (Сантандер, Іспанія, 2011 рік).

У 2004 році з відзнакою закінчила НАУ ім. П. І. Чайковського (спеціальність - клас професора В. Воробйова та концертмейстерський клас - професора Р. Голубєвої).

Ще студенткою у 1997-2000 рр. працювала асистентом органіста та органного майстра Київської національної філармонії В. Михалюка. По закінченні ВУЗу працювала в Київській дитячій академії мистецтв (концертмейстером з класу флейти, скрипки та класу хореографії) та у КДВМУ ім. Р. М. Глієра (концертмейстером з класу вокалу).

З 2005 року працює в Національній опері України.

У творчому доробку - участь у підготовці вистав «Вранішня серенада» Ф. Пуленка під керівництвом французького балетмейстера О. Пате у 2006 році (сценічне соло роялю (диригент О. Баклан); «Грек Зорба» М. Теодоракіса у постановці Л. Мясіна у 2008 році з диригентом О. Бакланом; «Клас-концерт» на музичній основі, скомпонованій з творів Рубінштейна, Лядова, Глазунова, Прокоф’єва та Шостаковича, у постановці під керівництвом М. Мессерера у 2012 році з диригентом А. Власенком; «Баядерка» Л. Мінкуса у постановці Н. Макарової у 2013 році під керівництвом диригента М. Дядюри; балет-модерн «Кватро» на музику М. Лазара у хореографічній постановці Е. Клюга у 2013 році (сценічний дует з віолончеллю, партія роялю); «Ночі в садах Іспанії» та «Трикутний капелюх» на музику М. де Фальї у 2016 році, «Половецькі танці» на музику О. Бородіна у 2017 році та «Юлій Цезар» на музику О. Респігі у 2018 році (усі три - у постановці А. Рехвіашвілі та диригента М. Дядюри).

Виконує всі клавіри балетного репертуару театру.

Протягом роботи в Національній опері України, окрім своєї основної роботи в якості концертмейстера балету, неодноразово виконувала партії фортепіано, синтезатора, челести та органу у складі оркестру театру, зокрема у виставах «Білосніжка» Б. Павловського, «Болеро» М. Равеля, «Вечори на хуторі біля Диканьки» Є. Станковича, «Дама з камеліями» на збірну музику, «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, «Жар-птиця» І. Стравінського, «Лісова пісня» Л. Скорульського, «Лускунчик» П. Чайковського, «Пахіта» Л. Мінкуса, «Петрушка» І. Стравінського, «Попелюшка» С. Прокоф’єва, «Раймонда» О. Глазунова, «Ромео і Джульєтта» С. Прокоф’єва, «Снігова королева» на збірну музику, «Спартак» А. Хачатуряна, «Спляча красуня» П. Чайковського, «Чіполліно» К. Хачатуряна, «Юлій Цезар» О. Респігі.

Гастролювала в Німеччині, Швейцарії, Італії, Іспанії, Латвії, Хорватії, Сербії, Казахстані, Мексиці, Канаді, Японії, Гонконзі, ОАЕ, Білорусії, Литві та у Тайвані.