Персони

Запрошені митці
КОРРАДІ Маріо
Італієць Маріо Корраді – відомий режисер у світі театру й опери. Ще під час навчання був членом Театрального Центру Міланського університету і брав участь у Фестивалі Університетського Театру, що проходив у місті Парма.
Після закінчення університету і отримання диплома з філософії Маріо Корраді переїхав до США, де проводить дуже активну театральну діяльність із театром Йєльського університету. У 1970 - 1974 роках виступав як актор і режисер з досить широким репертуаром — від Шекспіра до сучасних авторів. З 1977 — помічник режисера Жан-П’єра Поннеля, з яким поставив низку вистав у найвідоміших театрах Європи. У 1982 році Маріо Корраді дебютував як режисер оперою "Таємний шлюб" Д. Чімарози в місті Палермо. Згодом працював помічником Кена Рассела над постановкою "Мадам Баттерфлай" Дж. Пуччіні.
Як режисер поставив опери Г. Доніцетті "Лючія ді Ламмермур" (Мачерата, Бергамо, Брешіа, Детройт), “Дон Паскуале” (Детройт), Х. Глюка "Орфей та Еврідіка" (Мадрід, Монте-Карло - дві різні постановки), Дж. Россіні "Попелюшка" (Парма, Токіо), "Севільський цирульник" (Салерно), "Італійка в Алжирі" (Трапані), В. Белліні "Пуритани" (Токіо), Дж. Пуччіні "Мадам Баттерфлай" (Детройт), "Тоска" (Афіни, Трапані, Барі, Детройт та на Міжнародному фестивалі у Бельбеку), "Турандот" (Трапані), "Богема" (Детройт), В.-А. Моцарта "Дон Жуан" (Мадрід, Парма, Валенсія, Лос-Анджелес, Токіо, Хіросіма), "Весілля Фігаро" (Токіо), Дж. Верді "Травіата" (П’яченца), "Аїда" (Барі, Марсель, Цинцинаті), "Симон Бокканегра" (Ріо-де-Жанейро), “Бал-маскарад” (Детройт), «Атілла» (на літньому фестивалі у Палермо), «Ріголетто» (Детройт), Ж. Бізе "Кармен" (Детройт, Парма), Ш. Гуно «Фауст» (Детройт), П. Масканьї "Сільська честь" (Таорміно, Парма) та багато інших. 
На сцені Національної опери України Маріо Корраді поставив “Турандот” Дж. Пуччіні (2003 р.), «Джоконду» А. Понкіеллі (2004) та «Фауст» Ш. Гуно (2005), котрі відразу завоювали велику популярність серед шанувальників оперного мистецтва.