Персони

Запрошені митці
ПАЛЬЧИКОВ Олексій
Оперний співак (тенор)
ПАЛЬЧИКОВ Олексій

Солiст Гамбургської Опери.

Закінчив вокальний факультет КНМАУ ім. П. І. Чайковського (клас П. Коваля).
Ще навчаючись, брав участь у міжнародних оперних фестивалях, зокрема, Фестивалі оперних співаків ім. Ф. Шаляпіна (Казань, Росія, 2009 р.), де виконував партію Ликова в опері "Царева Наречена" М. Римського-Корсакова та Єкс-ан-Прованс (Франція) з партію Поліцейського в опері "Ніс" Д. Шостаковича (2011 р.), а також дебютував на сцені Національної  Опери України у партії Ленского.
 
У 2012 -2015 рр. стажувався у Opera Nationale de Paris (Паризькій національній опері), де співав у операх "Іфігенія в Туриді" Х. В. Глюка, "Дон Жуан", "Так чинять всі жінки" В. А. Моцарта, "Наруга Лукреції" Б. Бріттена, "Аріадна на Наксосе" Штрауса, "Аіда" Дж. Верді та "Лючія ді Ламмермур" Г. Доніцетті.
Як найкращій молодий співак, здобув одразу дві нагороди від Оперної асоціації меценатів та любителів Паризької Опери "Le Prix de L’AROP" і "le Prix Lyrique du Carpeaux". 
У 2015 р. увійшов у фінальну п‘ятірку кращих молодих співаків світу Міжнародного конкурсу "BBC Singer of the World", після чого  був запрошений до Паризької Опери дублером Роберто Аланья в опері "Любовний напій" та на партію Ленского в опері "Євгеній Онєгін" на оперний фестиваль Гарсингтон (Лондон, Велика Британія).  
 
З 2017 р. - соліст Hamburgische Staatsoper, де виконує партії:
Таміно,  "Чарівна Флейта" В. А. Моцарта
Феррандо, "Так чинять усі жінки" В. А. Моцарта
Оттавіо, "Дон Жуан" В. А. Моцарта
Бельмонте, "Викрадення із сералю" В. А. Моцарта
Альмавіва, "Севільский цирюльник" Дж. Россіні
Неморіно, "Любовний напій" Г. Доніцетті
Ленский , "Євгеній Онєгін", Чайковського
Фентон, "Фальстаф" Дж. Верді
Кудряш, "Катя Кабанова" Л. Яначека
Парис, "Прекрасна Єлена" Ж. Оффенбаха
Беппе/Арлекін ,"Паяци" Р. Леонкавалло
Едмондо, "Манон Леско" Дж. Пуччіні та інші...
 
Виступав на таких сценах як Hamburgische Staatsoper, Opéra Bastille, Opéra Garnier, Opernhaus Zürich, L'Opéra Nationale de Lyon, Komische Oper (Берлін), Grand Théâtre de Provence, L'opéra de Toulon, Garsington Opera, Wigmore Hall (Лондон) під керівництвом диригентів: Філіп Жордан, Нелло Санті, Казуші Оно, Кент Нагано, Василь Петренко, Хенрік Нанаші, Паоло Карін'яні, Даніелє Каррігарі.
 
Персональний сайт співака: https://www.oleksiypalchykov.com/